Dne 16.7.2016 byla dle Smlouvy o dílo realizace stavby "Optimalizace traťového úseku Praha Hostivař - Praha hl.n., I.část - žst. Praha Hostivař" ukončena. Proto končí i provoz webových stránek www.hostivar.eu. Všem jejím pravidelným i náhodným návštěvníkům děkujeme za přízeň a přejeme mnoho dalších příjemných zážitků, nejen u velkých dopravních staveb :-)
Za vedení stavby děkujeme Karlu Smejkalovi, jehož časté a podrobné kontroly staveniště se staly nejen bohatým zdrojem fotodokumentace, ale také okamžitých informací o průběhu stavby a případných problémech.
Doména hostivar.eu bude provozovatelem hostingových služeb v brzké době (přesně po dvou letech od zahájení) zrušena. V případě zájmu o připomenutí si dnes již historie navštivte janeba.net/hostivar.

  Vítejte na stránkách věnovaných rekonstrukci železniční stanice Praha Hostivař. Jejich účel je jednoduchý - informovat železniční nadšence, cestující ve vlacích, pražské řidiče a obyvatele Prahy 15 a vůbec všechny zájemce o průběhu stavby, jejích zajímavostech, plánovaných omezeních i komplikacích, které stavba přinese. Stránky zřizuje zhotovitel, resp. vedení stavby, chce touto cestou zároveň komunikovat s veřejností formou diskuze a komentářů k článkům. Obsah bude postupně doplňován a snad i vylepšován.

  Stránky jsou vytvořeny redakčním systémem Joomla bez přímého dozoru oficiálních PR oddělení jednotlivých firem a z tohoto hlediska je nutné je považovat za dobrovolné a neoficiální.

Copyright © 2014 - 2015. All Rights Reserved.